SIT8920AM-23-33E-40.000000G
SiTimeSiTime
SIT8920AM-23-33E-40.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8920AM-23-33E-40.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8920AM-23-33E-40.000000G.pdf2.SIT8920AM-23-33E-40.000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT8920AM-23-33E-40.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8920AM-23-33E-40.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa - Series SiT8920
balorazio - Packaging -
Pakete / kasua - Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak 1473-31018-2
Q9125969
SIT8920AM-23-33E-40.000000G-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 40MHz Deskribapen zehatza 40MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.7mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.5mA