SIT8918BAT31-33E-8.000000X
SiTimeSiTime
SIT8918BAT31-33E-8.000000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8918BAT31-33E-8.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT8918BAT31-33E-8.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
SIT8918BAT31-33E-8.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8918BAT31-33E-8.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35508 pcs Datuen fitxa SIT8918BAT31-33E-8.000000X.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT8918B
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak 1473-30372-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 8MHz Deskribapen zehatza 8MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.7mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.5mA