SIT8918BAA1-18N
SiTimeSiTime
SiTime
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8918BAA1-18N
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS
Fitxak: 1.SIT8918BAA1-18N.pdf2.SIT8918BAA1-18N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SIT8918BAA1-18Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8918BAA1-18N fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7658 pcs Datuen fitxa 1.SIT8918BAA1-18N.pdf2.SIT8918BAA1-18N.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series SiT8918B balorazio -
Irteera LVCMOS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.032" (0.80mm)
Funtzio - Egonkortasun maiztasuna (guztira) -
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz