SIT8918BA-73-25E-80.000000D
SiTIMESiTIME
SiTIME
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8918BA-73-25E-80.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT8918BA-73-25E-80.000000D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8918BA-73-25E-80.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8918BA-73-25E-80.000000D fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81701 pcs Datuen fitxa SIT8918BA-73-25E-80.000000D.pdf
Mota MEMS (Silicon) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Shell estiloa 2.5V Series SiT8918
RoHS egoera Tape & Reel (TR) balorazio -
polarizazio 4-SMD, No Lead Irteera Enable/Disable
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.031" (0.80mm) Maiztasuna Tolerantzia ±50ppm
Frekuentzia - Irteera 1 4.1mA Frequency 80MHz
Zabaldutako deskribapena 80MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V 4.2mA Enable/Disable deskribapena OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
Uneko - Hornikuntza (Max) LVCMOS Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.2mA