SIT8918AET7-28N
SiTimeSiTime
SiTime
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8918AET7-28N
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS
Fitxak: 1.SIT8918AET7-28N.pdf2.SIT8918AET7-28N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SIT8918AET7-28Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8918AET7-28N fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10681 pcs Datuen fitxa 1.SIT8918AET7-28N.pdf2.SIT8918AET7-28N.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series SiT8918 balorazio -
Irteera LVCMOS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.032" (0.80mm)
Funtzio - Egonkortasun maiztasuna (guztira) -
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.7mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz