SIT8918AE-83-33E-4.000000T
SiTimeSiTime
SIT8918AE-83-33E-4.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8918AE-83-33E-4.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8918AE-83-33E-4.000000T.pdf2.SIT8918AE-83-33E-4.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8918AE-83-33E-4.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8918AE-83-33E-4.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT8918
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 4MHz
Deskribapen zehatza 4MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.1mA Base erresonatzailea MEMS