SIT8918AA-83-33E-64.000000T
SiTimeSiTime
SIT8918AA-83-33E-64.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8918AA-83-33E-64.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 64.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8918AA-83-33E-64.000000T.pdf2.SIT8918AA-83-33E-64.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8918AA-83-33E-64.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8918AA-83-33E-64.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 64.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT8918
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak SIT8918AA-83-33E-64.0000T
SIT8918AA-83-33E-64.0000T-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 64MHz Deskribapen zehatza 64MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.1mA