SIT8209AC-8F-33S-183.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8209AC-8F-33S-183.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8209AC-8F-33S-183.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 183.0000MHZ LVCMOS TTL
Fitxak: SIT8209AC-8F-33S-183.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT8209AC-8F-33S-183.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8209AC-8F-33S-183.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 183.0000MHZ LVCMOS TTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18825 pcs Datuen fitxa SIT8209AC-8F-33S-183.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT8209
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 183MHz
Deskribapen zehatza 183MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 36mA