SIT8209AC-83-33E-166.000000T
SiTimeSiTime
SiTime
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8209AC-83-33E-166.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
Fitxak: SIT8209AC-83-33E-166.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8209AC-83-33E-166.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8209AC-83-33E-166.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45100 pcs Datuen fitxa SIT8209AC-83-33E-166.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT8209
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 166MHz
Deskribapen zehatza 166MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 36mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 31mA Base erresonatzailea MEMS