SIT8209AC-83-28S-166.000000Y
SiTimeSiTime
SiTime
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8209AC-83-28S-166.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 1
Fitxak: SIT8209AC-83-28S-166.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT8209AC-83-28S-166.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8209AC-83-28S-166.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45405 pcs Datuen fitxa SIT8209AC-83-28S-166.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT8209
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 166MHz
Deskribapen zehatza 166MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 36mA