SIT8209AC-33-18S-166.000000T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8209AC-33-18S-166.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 1
Fitxak: SIT8209AC-33-18S-166.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8209AC-33-18S-166.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8209AC-33-18S-166.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50785 pcs Datuen fitxa SIT8209AC-33-18S-166.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT8209
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 166MHz
Deskribapen zehatza 166MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA