SIT8208AI-G3-28E-26.000000T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AI-G3-28E-26.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 2
Fitxak: SIT8208AI-G3-28E-26.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8208AI-G3-28E-26.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AI-G3-28E-26.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 92085 pcs Datuen fitxa SIT8208AI-G3-28E-26.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Series SiT8208
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 26MHz
Deskribapen zehatza 26MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 31mA Base erresonatzailea MEMS