SIT8208AI-G3-25E-33.000000X
SiTimeSiTime
SiTime
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AI-G3-25E-33.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 3
Fitxak: SIT8208AI-G3-25E-33.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT8208AI-G3-25E-33.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AI-G3-25E-33.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 78431 pcs Datuen fitxa SIT8208AI-G3-25E-33.000000X.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Series SiT8208 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Irteera LVCMOS, LVTTL Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 33MHz Deskribapen zehatza 33MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 31mA