SIT8208AI-2F-33E-8.192000T
SiTimeSiTime
SIT8208AI-2F-33E-8.192000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AI-2F-33E-8.192000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 8.1920MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT8208AI-2F-33E-8.192000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8208AI-2F-33E-8.192000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AI-2F-33E-8.192000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 8.1920MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34281 pcs Datuen fitxa SIT8208AI-2F-33E-8.192000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT8208
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 8.192MHz
Deskribapen zehatza 8.192MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 31mA Base erresonatzailea MEMS