SIT8208AI-2F-25E-25.000000
SiTimeSiTime
SIT8208AI-2F-25E-25.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AI-2F-25E-25.000000
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT8208AI-2F-25E-25.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
SIT8208AI-2F-25E-25.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AI-2F-25E-25.000000 fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8097 pcs Datuen fitxa SIT8208AI-2F-25E-25.000000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT8208
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak Q10024120A Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 25MHz Deskribapen zehatza 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 31mA
Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SIT8208AI-2F-25E-25.000625Y
SIT8208AI-2F-25E-25.000625Y
fabrikatzaileak: SiTime
deskribapena: -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 2.5V, 2
Stockean: 33510 pcs
Deskarga: SIT8208AI-2F-25E-25.000625Y.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: SiTime
Stockean: 31937 pcs
Deskarga: SIT8208AI-2F-25E-24.576000Y.pdf
RFQ
SIT8208AI-2F-25E-25.000000X
SIT8208AI-2F-25E-25.000000X
deskribapena: OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD