SIT8208AI-2F-18S-8.192000Y
SiTimeSiTime
SiTime
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AI-2F-18S-8.192000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 1.8V, 8
Fitxak: SIT8208AI-2F-18S-8.192000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT8208AI-2F-18S-8.192000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AI-2F-18S-8.192000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 1.8V, 8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33455 pcs Datuen fitxa SIT8208AI-2F-18S-8.192000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT8208
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 8.192MHz
Deskribapen zehatza 8.192MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 31mA