SIT8208AI-23-28E-24.000000X
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AI-23-28E-24.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 2
Fitxak: SIT8208AI-23-28E-24.000000X.pdf
  • Mezua
SIT8208AI-23-28E-24.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AI-23-28E-24.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70460 pcs Datuen fitxa SIT8208AI-23-28E-24.000000X.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT8208
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 24MHz
Deskribapen zehatza 24MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 31mA Base erresonatzailea MEMS