SIT8208AI-22-18S-54.000000Y
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AI-22-18S-54.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 5
Fitxak: SIT8208AI-22-18S-54.000000Y.pdf
  • Mezua
SIT8208AI-22-18S-54.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AI-22-18S-54.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84394 pcs Datuen fitxa SIT8208AI-22-18S-54.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT8208
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 54MHz
Deskribapen zehatza 54MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 31mA