SIT8208ACB83-33E-32.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8208ACB83-33E-32.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208ACB83-33E-32.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 32MHZ OE
Fitxak: SIT8208ACB83-33E-32.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT8208ACB83-33E-32.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208ACB83-33E-32.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 32MHZ OE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97437 pcs Datuen fitxa SIT8208ACB83-33E-32.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT8208
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 32MHz
Deskribapen zehatza 32MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 31mA Base erresonatzailea MEMS