SIT8208AC-83-33S-72.000000X
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AC-83-33S-72.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 7
Fitxak: SIT8208AC-83-33S-72.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT8208AC-83-33S-72.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AC-83-33S-72.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 7 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84575 pcs Datuen fitxa SIT8208AC-83-33S-72.000000X.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Series SiT8208 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Irteera LVCMOS, LVTTL Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 72MHz Deskribapen zehatza 72MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 70µA