SIT8208AC-83-33E-4.000000T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AC-83-33E-4.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 4
Fitxak: SIT8208AC-83-33E-4.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8208AC-83-33E-4.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AC-83-33E-4.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101590 pcs Datuen fitxa SIT8208AC-83-33E-4.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT8208
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 4MHz
Deskribapen zehatza 4MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 31mA Base erresonatzailea MEMS