SIT8208AC-83-28S-75.000000T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AC-83-28S-75.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 7
Fitxak: SIT8208AC-83-28S-75.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8208AC-83-28S-75.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AC-83-28S-75.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 7 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104097 pcs Datuen fitxa SIT8208AC-83-28S-75.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT8208
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 75MHz
Deskribapen zehatza 75MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA