SIT8208AC-83-18S-72.000000T
SiTimeSiTime
SiTime
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AC-83-18S-72.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 7
Fitxak: SIT8208AC-83-18S-72.000000T.pdf
  • Mezua
SIT8208AC-83-18S-72.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AC-83-18S-72.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 7 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82274 pcs Datuen fitxa SIT8208AC-83-18S-72.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Series SiT8208 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Irteera LVCMOS, LVTTL Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 72MHz Deskribapen zehatza 72MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 31mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA