SIT8208AC-82-18S-4.000000X
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AC-82-18S-4.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 4
Fitxak: SIT8208AC-82-18S-4.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT8208AC-82-18S-4.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AC-82-18S-4.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66415 pcs Datuen fitxa SIT8208AC-82-18S-4.000000X.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Series SiT8208 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Irteera LVCMOS, LVTTL Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 4MHz Deskribapen zehatza 4MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 31mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA