SIT8208AC-3F-33E-27.000000T
SiTimeSiTime
SIT8208AC-3F-33E-27.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AC-3F-33E-27.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT8208AC-3F-33E-27.000000T.pdf
  • Mezua
SIT8208AC-3F-33E-27.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AC-3F-33E-27.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29869 pcs Datuen fitxa SIT8208AC-3F-33E-27.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT8208
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 27MHz
Deskribapen zehatza 27MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 31mA Base erresonatzailea MEMS