SIT8208AC-32-33S-40.000000T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AC-32-33S-40.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 4
Fitxak: SIT8208AC-32-33S-40.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8208AC-32-33S-40.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AC-32-33S-40.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 92153 pcs Datuen fitxa SIT8208AC-32-33S-40.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT8208
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 40MHz
Deskribapen zehatza 40MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA