SIT8208AC-22-28S-48.000000T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8208AC-22-28S-48.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 4
Fitxak: SIT8208AC-22-28S-48.000000T.pdf
  • Mezua
SIT8208AC-22-28S-48.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8208AC-22-28S-48.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86142 pcs Datuen fitxa SIT8208AC-22-28S-48.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT8208
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 48MHz
Deskribapen zehatza 48MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA