SIT8021AI-J4-18S-4.000000E
SiTimeSiTime
SIT8021AI-J4-18S-4.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8021AI-J4-18S-4.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT8021AI-J4-18S-4.000000E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
SIT8021AI-J4-18S-4.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8021AI-J4-18S-4.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 145124 pcs Datuen fitxa SIT8021AI-J4-18S-4.000000E.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm) Series SiT8021
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-UFBGA, CSPBGA Irteera LVCMOS
Beste izenak 1473-1353-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppm
Frequency 4MHz Deskribapen zehatza 4MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-UFBGA, CSPBGA