SIT8009BIN11-25N
SiTimeSiTime
SIT8009BIN11-25N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8009BIN11-25N
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.25-2.75V SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT8009BIN11-25Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8009BIN11-25N fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.25-2.75V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26272 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 2.75 V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series SiT8009B balorazio -
Irteera HCMOS, LVCMOS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.032" (0.80mm)
Funtzio - Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Deskribapen zehatza XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 115MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.25 V ~ 2.75 V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 6.4mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.2mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 115MHz ~ 137MHz