SIT8009BCR21-25E
SiTimeSiTime
SIT8009BCR21-25E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8009BCR21-25E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.25-2.75V EN/DS
Fitxak: SIT8009BCR21-25E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT8009BCR21-25Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8009BCR21-25E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.25-2.75V EN/DS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24958 pcs Datuen fitxa SIT8009BCR21-25E.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 2.75 V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SiT8009B balorazio -
Irteera HCMOS, LVCMOS Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Deskribapen zehatza XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 115MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.25 V ~ 2.75 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 6.4mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.2mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 115MHz ~ 137MHz