SIT8009AI-83-33S-125.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8009AI-83-33S-125.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8009AI-83-33S-125.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8009AI-83-33S-125.000000Y.pdf2.SIT8009AI-83-33S-125.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT8009AI-83-33S-125.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8009AI-83-33S-125.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT8009
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak SIT8009AI-83-33S-125.00000Y
SIT8009AI-83-33S-125.00000Y-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 125MHz Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 7.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.3µA