SIT8009AI-22-33E-125.000000D
SiTimeSiTime
SIT8009AI-22-33E-125.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8009AI-22-33E-125.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8009AI-22-33E-125.000000D.pdf2.SIT8009AI-22-33E-125.000000D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8009AI-22-33E-125.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8009AI-22-33E-125.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT8009
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 7.5mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4mA Base erresonatzailea MEMS