SIT8008BIT7-18S
SiTimeSiTime
SIT8008BIT7-18S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BIT7-18S
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY
Fitxak: 1.SIT8008BIT7-18S.pdf2.SIT8008BIT7-18S.pdf3.SIT8008BIT7-18S.pdf
  • Mezua
SIT8008BIT7-18Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BIT7-18S fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series SiT8008B balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm Maiztasuna Egonkortasuna -
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 1.3µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz