SIT8008BIR1-18E
SiTimeSiTime
SIT8008BIR1-18E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BIR1-18E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
Fitxak: 1.SIT8008BIR1-18E.pdf2.SIT8008BIR1-18E.pdf3.SIT8008BIR1-18E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT8008BIR1-18Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BIR1-18E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series SiT8008B balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm Maiztasuna Egonkortasuna -
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz