SIT8008BIL2-25N
SiTimeSiTime
SIT8008BIL2-25N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BIL2-25N
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
Fitxak: 1.SIT8008BIL2-25N.pdf2.SIT8008BIL2-25N.pdf3.SIT8008BIL2-25N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT8008BIL2-25Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BIL2-25N fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SiT8008B balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm Maiztasuna Egonkortasuna -
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.2mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.2mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz