SIT8008BI-83-33E-40.000000Y
SiTIMESiTIME
SIT8008BI-83-33E-40.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BI-83-33E-40.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT8008BI-83-33E-40.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT8008BI-83-33E-40.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BI-83-33E-40.000000Y fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143546 pcs Datuen fitxa SIT8008BI-83-33E-40.000000Y.pdf
Mota MEMS (Silicon) Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell estiloa 3.3V Series SiT8008B
RoHS egoera Tape & Reel (TR) balorazio -
polarizazio 4-SMD, No Lead Irteera Enable/Disable
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Maiztasuna Tolerantzia ±50ppm
Frekuentzia - Irteera 1 4.2mA Frequency 40MHz
Zabaldutako deskribapena 40MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 4.5mA Enable/Disable deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Uneko - Hornikuntza (Max) LVCMOS Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.5mA