SIT8008BI-82-33S-80.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8008BI-82-33S-80.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BI-82-33S-80.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8008BI-82-33S-80.000000Y.pdf2.SIT8008BI-82-33S-80.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT8008BI-82-33S-80.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BI-82-33S-80.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT8008B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 80MHz
Deskribapen zehatza 80MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA