SIT8008BI-33-33S-25.000000X
SiTimeSiTime
SIT8008BI-33-33S-25.000000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BI-33-33S-25.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8008BI-33-33S-25.000000X.pdf2.SIT8008BI-33-33S-25.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT8008BI-33-33S-25.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BI-33-33S-25.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT8008B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, LVCMOS
Beste izenak 1473-30738-2
SIT8008BI-33-33S-25.000000X-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 25MHz Deskribapen zehatza 25MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.3µA