SIT8008BI-23-18E-90.000000
SiTimeSiTime
SIT8008BI-23-18E-90.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BI-23-18E-90.000000
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 90.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8008BI-23-18E-90.000000.pdf2.SIT8008BI-23-18E-90.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SIT8008BI-23-18E-90.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BI-23-18E-90.000000 fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 90.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT8008B
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, LVCMOS
Beste izenak Q9941447 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 90MHz Deskribapen zehatza 90MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4mA