SIT8008BI-13-33S-40.000000E
SiTimeSiTime
SIT8008BI-13-33S-40.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BI-13-33S-40.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8008BI-13-33S-40.000000E.pdf2.SIT8008BI-13-33S-40.000000E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT8008BI-13-33S-40.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BI-13-33S-40.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT8008B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 40MHz
Deskribapen zehatza 40MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA