SIT8008BI-12-33E-65.000000D
SiTimeSiTime
SIT8008BI-12-33E-65.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BI-12-33E-65.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 65.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8008BI-12-33E-65.000000D.pdf2.SIT8008BI-12-33E-65.000000D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8008BI-12-33E-65.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BI-12-33E-65.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 65.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT8008B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 65MHz
Deskribapen zehatza 65MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.2mA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SIT8008BI-12-33E-65.000000G
SIT8008BI-12-33E-65.000000G
fabrikatzaileak: SiTime
deskribapena: OSC MEMS 65.0000MHZ LVCMOS SMD
Stockean: 111027 pcs
Deskarga: SIT8008BI-12-33E-65.000000G.pdf
RFQ
SIT8008BI-12-33E-65.000000
SIT8008BI-12-33E-65.000000
fabrikatzaileak: SiTime