SIT8008BI-12-18S-28.636360D
SiTimeSiTime
SIT8008BI-12-18S-28.636360D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BI-12-18S-28.636360D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 28.63636MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8008BI-12-18S-28.636360D.pdf2.SIT8008BI-12-18S-28.636360D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8008BI-12-18S-28.636360Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BI-12-18S-28.636360D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 28.63636MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT8008B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 28.63636MHz
Deskribapen zehatza 28.63636MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA