SIT8008BI-11-18S-50.000000
SiTimeSiTime
SIT8008BI-11-18S-50.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BI-11-18S-50.000000
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8008BI-11-18S-50.000000.pdf2.SIT8008BI-11-18S-50.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
135 pcs
  • Mezua
SIT8008BI-11-18S-50.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BI-11-18S-50.000000 fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT8008B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, LVCMOS
Beste izenak Q9542584A Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 1.3µA
Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SIT8008BI-11-18S-26.000000D
SIT8008BI-11-18S-26.000000D
fabrikatzaileak: SiTime
deskribapena: OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS SMD
Stockean: 155293 pcs
Deskarga: SIT8008BI-11-18S-26.000000D.pdf
RFQ
SIT8008BI-11-18S-50.000000D
SIT8008BI-11-18S-50.000000D
fabrikatzaileak: SiTime
deskribapena: OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Stockean: 132450 pcs
Deskarga: SIT8008BI-11-18S-50.000000D.pdf
RFQ
SIT8008BI-11-18S-50.000000E
SIT8008BI-11-18S-50.000000E