SIT8008BCT7-33E
SiTimeSiTime
SIT8008BCT7-33E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BCT7-33E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
Fitxak: 1.SIT8008BCT7-33E.pdf2.SIT8008BCT7-33E.pdf3.SIT8008BCT7-33E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT8008BCT7-33Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BCT7-33E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series SiT8008B balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm Maiztasuna Egonkortasuna -
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.2mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz