SIT8008BC-83-33N-2.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8008BC-83-33N-2.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008BC-83-33N-2.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 2.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8008BC-83-33N-2.000000Y.pdf2.SIT8008BC-83-33N-2.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT8008BC-83-33N-2.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008BC-83-33N-2.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 2.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT8008B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 2MHz
Deskribapen zehatza 2MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA