SIT8008AIF1-28E
SiTimeSiTime
SIT8008AIF1-28E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008AIF1-28E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V EN/DS
Fitxak: 1.SIT8008AIF1-28E.pdf2.SIT8008AIF1-28E.pdf3.SIT8008AIF1-28E.pdf
  • Mezua
SIT8008AIF1-28Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008AIF1-28E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V EN/DS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz