SIT8008AIE8-28S
SiTimeSiTime
SIT8008AIE8-28S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008AIE8-28S
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V STBY SMD
Fitxak: 1.SIT8008AIE8-28S.pdf2.SIT8008AIE8-28S.pdf3.SIT8008AIE8-28S.pdf
  • Mezua
SIT8008AIE8-28Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008AIE8-28S fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V STBY SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.039" (1.00mm) Funtzio Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.3µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz