SIT8008AIE7-33S
SiTimeSiTime
SIT8008AIE7-33S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008AIE7-33S
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD
Fitxak: 1.SIT8008AIE7-33S.pdf2.SIT8008AIE7-33S.pdf3.SIT8008AIE7-33S.pdf
  • Mezua
SIT8008AIE7-33Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008AIE7-33S fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.3µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz