SIT8008AI-23-18E-80.000000E
SiTimeSiTime
SIT8008AI-23-18E-80.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008AI-23-18E-80.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT8008AI-23-18E-80.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008AI-23-18E-80.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT8008
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 80MHz
Deskribapen zehatza 80MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4mA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SIT8008AI-23-18E-5.350000D
SIT8008AI-23-18E-5.350000D
fabrikatzaileak: SiTime
deskribapena: OSC MEMS 5.3500MHZ LVCMOS SMD
Stockean: 134822 pcs
Deskarga: SIT8008AI-23-18E-5.350000D.pdf
RFQ
SIT8008AI-23-18E-80.000000G
SIT8008AI-23-18E-80.000000G
fabrikatzaileak: SiTime
deskribapena: OSC MEMS 80.0000MHZ LVCMOS SMD
Stockean: 119382 pcs
Deskarga: SIT8008AI-23-18E-80.000000G.pdf
RFQ
SIT8008AI-23-18E-80.000000
SIT8008AI-23-18E-80.000000