SIT8008AI-13-33E-50.000000E
SiTimeSiTime
SIT8008AI-13-33E-50.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008AI-13-33E-50.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT8008AI-13-33E-50.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008AI-13-33E-50.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT8008